All for Joomla All for Webmasters

Okręgowa Rada Adwokacka zaprasza na spotkanie filmowe 9.03.2018r.

Szanowni Państwo!

Okręgowa Rada Adwokacka w Katowicach ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w spotkaniach filmowych, które już od trzech lat regularnie organizujemy. W ramach cyklu, kierowanego dotychczas głównie do adwokatów i aplikantów adwokackich naszej Izby, wyświetlamy filmy poświęcone szeroko pojętej tematyce prawniczej, sądowej czy kryminalnej.

Będzie nam niezwykle miło powitać Państwa i zaprosić do wspólnego odkrywania ciekawych filmowych pozycji zarówno kina polskiego jak i zagranicznego. Już 9 marca 2018 spotykamy się o godzinie 18:00 w kinie Kosmos w Katowicach, aby obejrzeć wspólnie „Ach spij kochanie” w reżyserii Krzysztofa Langa oraz „Wolny Strzelec” Dana Gilroy’a.

Wstęp jest wolny a w przerwie między filmami będzie czekać na Państwa poczęstunek. Zapraszamy również z osobami towarzyszącymi!

Uprzejmie prosimy Państwa o potwierdzenie przybycia do dnia 04.03.2018 roku, drogą emailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

 

faq


Początek strony