All for Joomla All for Webmasters

KATALOG INŻYNIERA edycja 2015/2016 – katalog dla członków PIIB

„KATALOG INŻYNIERA” edycja 2015/2016 – katalog dla członków PIIB

Zamów bezpłatną publikację – wypełnij formularz
na stronie www.kataloginzyniera.pl

„KATALOG INŻYNIERA” to publikacja, w której zamieszczamy oferty firm zajmujących się produkcją, dystrybucją, a także wykonawstwem w zakresie szeroko rozumianej branży budowlanej i instalacyjnej.
Dane o produktach i ich najważniejsze parametry techniczne umieszczone są w tabelkach. Dzięki temu informacje są przedstawione w czytelny i przejrzysty sposób oraz ułatwiają szybkie odnalezienie tego, co jest dla Państwa najistotniejsze. Zamieszczona charakterystyka produktów jest ściśle konsultowana z firmami, które zamieszczają prezentacje.

 

Aktualnie pracujemy nad kolejną edycją katalogu, termin druku – grudzień 2015 r.

Dystrybucja „KATALOGU INŻYNIERA” jest imienna – publikacja jest wysyłana do osób, które złożą zamówienie i są członkami Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Główne działy „KATALOGU INŻYNIERA”:

- materiały budowlane i wykończeniowe
- materiały instalacyjne
- sprzęt budowlany i transport
- oprogramowanie komputerowe
- prezentacje firm produkcyjnych i wykonawczych
- nowości i technologie.

„KATALOG INŻYNIERA” zawiera szczegółowe parametry techniczne materiałów konstrukcyjnych, hydro-i termoizolacyjnych, elewacyjnych i wykończeniowych. Zamieszczane są opisy produktów z branży pokryć dachowych, stolarki otworowej i bram, posadzek i nawierzchni, chemii budowlanej, urządzeń dźwigowych oraz sprzętu budowlanego. Kolejny duży dział jest poświęcony urządzeniom i materiałom stosowanych w instalacjach sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz elektrycznych.
W publikacji zamieszczamy także informacje o programach komputerowych, wykorzystywanych m.in. przez konstruktorów, projektantów czy kosztorysantów. Tak jak i w latach ubiegłych również i w tym roku firmy wykonawcze i produkcyjne mają swoje miejsce w katalogu – dział Prezentacje firm. Artykuły dotyczące nowych i ciekawych technologii budowlanych, a także zastosowania produktów w praktyce są zamieszczane w dziale Nowości i technologie.

Publikacja „KATALOG INŻYNIERA” zostanie wysłana wraz z miesięcznikiem „Inżynier Budownictwa”, na koszt wydawcy,
na przełomie 2015/2016 r.

Dla członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa katalog jest bezpłatny.

Ilość egzemplarzy jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego składania zamówień na publikację.

W celu złożenia zamówienia na „KATALOG INŻYNIERA” edycja 2015/2016 należy wypełnić formularz zamieszczony na stronie: www.kataloginzyniera.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

 

faq


Początek strony