All for Joomla All for Webmasters

V edycja Konkursu ŚLĄSKIE BUDOWANIE - 2015

Szanowni Państwo!
Rada Śląskiej Izby Budownictwa wspólnie z uczestnikami Forum Budownictwa Śląskiego uprzejmie informuję, że została otwarta

V edycja Konkursu „ŚLĄSKIE BUDOWANIE - 2015”

którego celem jest promocja atrakcyjności inwestycyjnej i gospodarczej oraz możliwości eksportowych województwa śląskiego poprzez prezentację i wyróżnianie:
ŚLĄSKĄ WIELKĄ NAGRODĄ BUDOWNICTWA

podmiotów gospodarczych i samorządów terytorialnych

oraz Nagrodą i Tytułem
„AUTORYTET – BUDOWNICTWA I GOSPODARKI ŚLĄSKIEJ”
osób indywidualnych – za szczególne osiągnięcia w działalności zawodowej oraz wkład w rozwój regionu

Kapitułę Konkursu stanowią reprezentujący Wojewodę Śląskiego i Marszałka Województwa Śląskiego, Rektorów Politechniki Śląskiej oraz Politechniki Częstochowskiej, samorządy zawodowe i gospodarcze budownictwa, które utworzyły „Forum Budownictwa Śląskiego” oraz eksperci w poszczególnych kategoriach konkursu.

 

Publiczna promocja Laureatów, poprzez wręczenie tych Nagród w postaci statuetki  projektu Zygmunta Brachmańskiego wraz z Dyplomem, odbędzie się podczas:

  • uroczystych obchodów „Śląskiego Dnia Budowlanych – 2015” w dniu 13 października 2015r. wraz z drugą konferencją „VII Śląskiego Forum Inwestycji, Budownictwa, Nieruchomości” w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w ramach „V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw”.
  • corocznej, uroczystej XVIII GALI BUDOWNICTWA w dniu 20 listopada 2015r. w Operze Śląskiej w Bytomiu lub Filharmonii Śląskiej w Katowicach,

 

„Deklaracje Zgłoszeniowe” przystąpienia do konkursu „ŚLĄSKIE BUDOWANIE – 2015”

prosimy przekazywać do Biura Śląskiej Izby Budownictwa na adres –

ul. Szeligiewicza 20 / lok. I, Katowice 40-074 bądź mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w pierwszym terminie do 25 sierpnia br. i w drugim terminie do 15 września 2015r.

Szczegółowe informacje o Konkursie znajdą Państwo na stronie internetowej www.izbabud.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

 

faq


Początek strony