All for Joomla All for Webmasters

Zaświadczenia elektroniczne - Komunikat

image

Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa przypomina, że od dnia 01.01.2011 roku została uruchomiona przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa  możliwość pobierania zaświadczenia w wersji elektronicznej z portalu PIIB, znajdującego się na stronie internetowej www.piib.org.pl.
Usługa ta jest dostępna po zalogowaniu się do modułu członkowskiego znajdującego się na stronie PIIB tj. www.piib.org.pl za pomocą indywidualnego loginu i hasła.
Do pierwszej rejestracji wykorzystać należy hasło tymczasowe, przesłane indywidualnie wraz z „Inżynierem Budownictwa”.


Pełna aktywacja konta, oprócz podania hasła tymczasowego, wymaga weryfikacji na podstawie numeru PESEL oraz adresu e-mail członka Izby.

Po dwóch latach funkcjonowania serwisu, Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa planuje w roku 2014 rozpropagować  i upowszechnić jego wykorzystanie. Wszyscy członkowie Izby, którzy utracili hasło niezbędne do pierwszego zalogowania, mogą ponownie wystąpić o jego wydanie zgłaszając takie zapotrzebowanie do Biura Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Zakładamy, że w 2014 roku zaświadczenia o przynależności do ŚlOIIB w wersji elektronicznej będą dostępne dla wszystkich członków naszej Izby. Sukcesywnie zaświadczenia elektroniczne będą zastępowały zaświadczenia tradycyjne, w wersji papierowej. Równocześnie wprowadzona zostanie zasada, że zaświadczenia w wersji papierowej wydawane będą jedynie na wniosek członka Izby.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o zgłaszanie ewentualnych uwag dotyczących propozycji funkcjonowania systemu pobierania zaświadczeń w wersji elektronicznej oraz zgłaszanie potencjalnych utrudnień w posługiwaniu się elektronicznymi zaświadczeniami w swojej pracy zawodowej.

Uwagi prosimy kierować  na adres biura ŚlOIIB w Katowicach (e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

 

faq


Początek strony