W Mistrzostwach udział wzięło 51 osób z 8 Izb Okręgowych.
Wyniki Mistrzostw:
Turniej indywidualny – 44 osób
1. Andrzej Błachno Podlaska Izba
2. Roman Opaliński Podlaska Izba
3. Adrian Bakalarz ŚlOIIB
4. Adam Łaszczotko Mazowiecka Izba
5. Jerzy Miś ŚlOIIB
6. Sławomir Stępniewski Mazowiecka Izba
7. Jan Wadowski Warszawa
8. Marek Kamelski Warszawa
Lechosław Piotrowski Mazowiecka Izba
Kazimierz Drożdż Łódź
Jacek Znamirowski Podkarpacka Izba
16 Krystyna Kieres ŚlOIIB
20 Jerzy Ujma ŚlOIIB
21 Bogdan Tarnawski ŚlOIIB
23 Krzysztof Ciesiński ŚlOIIB
28 Tadeusz Dudziak ŚlOIIB
30 Marian Gacek ŚlOIIB
35 Janusz Zagała ŚlOIIB
41 Janusz Kozula ŚlOIIB
Turniej Par na IMPY – 22 pary
1. Ujma-K.Cios – ŚlOIIB
2. Balunowski-A.Błachno- Podkarpacka Izba
3. Łaszczotoko-D.Gelo – Mazowiecka Izba
4. Chechowski-M.Janota – Mazowiecka Izba
5. Nalazek-P.Iwanus – Kujawsko-Pomorska Izba
6. Ejsmont-J.Milkamanowicz- Mazowiecka i Warmińsko-Mazurska Izba
7. Zagała- B.Tarnawski – ŚlOIIB
8. Znamirowski-R.Opaliński – Podkarpacka Izba
9. Madera-J.Korczowski – Podkarpacka Izba
10. Starkiewicz-J.Wadowski – Mazowiecka Izba
13. M.Gacek-J.Kozula- ŚlOIIB
16. T.Kuś-T.Dudziak-ŚlOIIB
17. T.Owczarz-J.Hamryszak-ŚlOIIB
18. K.Ciesiński-T.Baran-ŚlOIIB
22. K.Kieres-M.Bodniak-ŚlOIIB
Turniej Pan na MAXY- 23 pary
1. Zagała-B.Tarnawski – ŚlOIIB
2. Ciesiński-T.Baran – ŚlOIIB
3. Znamirowski-R.Opaliński – Podkarpacka Izba
4. Łaszczotko-D.Gelo – Mazowiecka Izba
5. Madera-J.Korczowski – Podkarpacka Izba
6. Gruszecki-J.Jurczyński-Małopolska Izba
7. Cios-J.Ujma- ŚlOIIB
8. Nalazek-P.Iwanus – Kujawsko-Pomorska Izba
9. Piotrowski-T.Olczyk- Mazowiecka Izba
10. Dudziak-Z.Mańdok – ŚlOIIB
16.J.Hamryszak-Tadeusz Owczarz-ŚlOIIB
20.M.Gacek-J. Kozula- ŚlOIIB
22.M.Bodniak-K.Kieres-ŚlOIIB
Turniej drużynowy – 14 drużyn
1. Mazowiecka Okręgowa Izba – D.Gelo, A.Łaszczotko, M.Kamelski, S.Stępniewski
2. Śląska Okręgowa Izba – J.Ujma, K.Cios, T.Dudziak, J.Wardas
3. Śląska i Warmińsko - Mazurska Izba – J.Zagała, B.Tarnawski,T. Ejsmont, J.Milakmanowicz
Kwalifikacja generalna
1. Adam Łaszczotko – Mazowiecka Izba
2. Dariusz Gelo – Mazowiecka Izba
3. Jerzy Ujma – ŚlOIIB
4. Andrzej Błachno- Podlaska Izba
Bogdan Tarnawski – ŚlOIIB
6. Roman Opaliński – Podkarpacka Izba
7. Sławomir Stępniewski – Mazowiecka Izba
8. Marek Kamelski – Mazowiecka Izba
9. Jacek Znamirowski – Podkarpacka Izba
10. Janusz Zagała- ŚlOIIB
11. Kazimierz Cios – ŚlOIIB
12. Kazimierz Balunowski – Podlaska Izba
13. Tadeusz Dudziak – ŚlOIIB
Lechosław Piotrowski – Mazowiecka Izba
24. Krzysztof Ciesiński- ŚlOIIB
25. Marian Gacek- ŚlOIIB
26. Janusz Kozula –ŚlOIIB
27. Janusz Hamryszak –ŚlOIIB
28. Krystyna Kieres - ŚlOIIB
Kwalifikacja generalna Pań
5. Teresa Olczyk – Mazowiecka Izba
6. Urszula Jakubowska – Łódzka Izba
7. Danuta Iwanus – Kujawsko-Pomorska Izba
Sędzia zawodów – Adrian Bakalarz
W środku zwycięzca klasyfikacji generalnej Adam Łaszczotko
Zwycięzcy klasyfikacji generalnej z organizatorami: R.Karwowski, D.Gelo, A.Łaszczotko, J.Ujma, J.Kluska, J.Kozula, K.Ciesiński
Trzy najlepsze teamy- Warszawa, Śląsk i Śląski/Warmińsko-Mazurska
Najlepsi w klasyfikacji drużynowej – team Mazowieckiej Izby z Pucharem Przechodnim (D.Gelo, A.Łaszczotko, B.Tarnawski, S.Stępniewski)
Trzy najlepsze pary w turnieju par na Impy
Zwycięzcy w turnieju par na Impy – Jerzy Ujma i Kazimierz Cios ( brak na zdjęciu K.Ciosa)
Trzy najlepsze pary w turnieju par na Maxy
Zwycięzca Turnieju par na Maxy Janusz Zagała i Bogdan Tarnawski
Najlepsi w turnieju indywidualnym – A.Błachno, R.Opaliński, Adam Łaszczotko
Zwycięzca w turnieju indywidualnym – Andrzej Błachno
W środku zwycięzca w kategorii generalnej Pań Teresa Olczyk
Organizatorzy – J.Kozula, R,Karwowski, J.Kluska
Puchary i nagrody rzeczowe
Organizator J.Kozula przy stoliku
Zwycięzcy w turnieju par na Maxy (J.Zagała, B.Tarnawski)
K.Ciesiński – najlepszy wśród niestowarzyszonych w PZBS
Zwycięzcy w klasyfikacji Pań
Sala rozgrywek
Przy stoliku J.Ujma i K.Cios
Sala rozgrywek