All for Joomla All for Webmasters

Webinarium dla Pracodawców nt. „Wypadki przy pracy w budownictwie - praca na wysokości” 14.07.2021 r.

Zaproszenie na webinarium dla Pracodawców  nt. „Wypadki przy pracy w budownictwie - praca na wysokości”

 

Okręgowy Inspektor Pracy w Katowicach zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu zorganizowanym w formie webinarium, które odbędzie się 14 lipca 2021 r. o godzinie 9.00.  

Szkolenie adresowane jest do pracodawców prowadzących działalność w branży budowlanej. Jego celem jest poszerzenie wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w budownictwie, a w szczególności podczas wykonywania prac na wysokości.  

W trakcie spotkania Okręgowy Inspektor Pracy w Katowicach przedstawi statystykę wypadków przy pracy oraz działalność prewencyjno-promocyjną realizowaną w branży budowlanej w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Katowicach, natomiast inspektor pracy Sekcji Nadzoru i Kontroli w OIP w Katowicach omówi wymogi związane z pracą na wysokości.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 12 lipca 2021 r. do godziny 12.00. lub telefonicznie (32) 60-41-113 lub 60-41-111.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Początek strony