All for Joomla All for Webmasters

16 Tyskie Targi Budownictwa - Tychy, Stadion Zimowy 13-15 maja 2016

Targi objęte były honorowym patronatem Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego oraz patronatami branżowymi:    
Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach, Śląskiej Izby Budownictwa, Polskiego Instytutu Pasywnego i Energii Odnawialnej im. Guntera Szlagowskiego, Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacyjnej Okręgowy Oddział w Katowicach, Cechu Rzemiosł
i Przedsiębiorczości w Tychach, Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Katowicach.

Targi Tyskie to możliwość zapoznania się z alternatywnymi produktami i rozwiązaniami, które podniosą jakość życia i zdrowia, to nowatorskie rozwiązania i ciekawe aranżacje. 

Targi podzielono tematycznie na:          
Salon Nowoczesnych Wnętrz - część ekspozycji, która podpowiada jak urządzić mieszkanie lub dom, jak je zaaranżować i wyposażyć.      
Wyspa Nowości -  to specjalne miejsce na Hali, gdzie prezentowane były wszystkie innowacyjne rozwiązania i technologie.            
Klub Małego Budowlańca - dedykowany dla najmłodszych, gdzie dzieci mogły rozwinąć umiejętności planowania działań twórczych.       

Jak zwykle na targach budowlanych reprezentowana była szeroka oferta wystawców ( około 70 firm ), nowe inicjatywy targowe,  a tym razem organizatorzy zadbali o atrakcyjne nagrody dla zwiedzających.

Śląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa reprezentowali:

Ewa Dworska sekretarz Rady ŚlOIIB oraz Stanisław Przyborowski, delegat na zjazd okręgowy ale również Przewodniczący Komitetu Budowlanego przy Okręgowej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Tychach.

img

img

img

img

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Początek strony