All for Joomla All for Webmasters

Podstawy kosztorysowania robót budowlanych. Sporządzanie kosztorysu krok po kroku. Teoria plus praktyka

POLSKI ZWIĄZEK INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW BUDOWNICTWA ODDZIAŁ KATOWICE
OŚRODEK SZKOLENIA i RZECZOZNAWSTWA
40-026 Katowice, ul. Podgórna 4, pok.11. tel. 32 /255-46-65
Konto bankowe: PKO BP S.A. O/Katowice NR 60 1020 2313 0000 3702 0140 0506
email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

PODSTAWY KOSZTORYSOWANIA ROBÓT BUDOWLANYCH
SPORZĄDZANIE KOSZTORYSU KROK PO KROKU
TEORIA PLUS PRAKTYKA

Kurs przeznaczony jest dla osób, które bezpośrednio będą zajmować się sporządzaniem i sprawdzaniem dokumentacji kosztorysowej, które chcą uzyskać umiejętności niezbędne do sporządzania kosztorysu obsługi programu do kosztorysowania

Celem kursu jest przygotowanie słuchaczy z zakresu wiedzy i umiejętności niezbędnych do sporządzenia samodzielnie kosztorysów budowlanych : inwestorskiego, ofertowego, zamiennego oraz powykonawczego .Kurs pokaże jak wykonywać kosztorysy wykorzystując do tego specjalistyczne oprogramowanie – program do kosztorysowania SeKo PRIX oraz SeKo SMART.

Warunkiem przystąpienia do kursu jest min. średnie wykształcenie (budowlane lub osoba pracująca w branży)

 

KURS WEEKENDOWY - 33 godziny szkolenia

TERMIN SZKOLENIA:

03.04. -05.04.2020 - część teoretyczna (pt/sb/nd)
18.04 -19.04.2020 – część praktyczna (sb/nd)

MIEJSCE SZKOLENIA:

KATOWICE ul. Podgórna 4 DOM TECHNIKA NOT [ Sala nr 4 ]

WYKŁADOWCY:

 

mgr inż. Wiesława Sikorska-Ożgo

Absolwentka Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej; w latach 1983 – 1989, w ramach działalności Ośrodka Norm i Cen Budowlanych Instytutu ORGBUD, koordynowała prace przy tworzeniu urzędowej bazy normatywnej do kosztorysowania (KNR-ów); od 1992 roku ekspert SEKOCENBUD, redaktor prowadzący czterech wydawnictw SEKOCENBUD z zakresu cen robót ogólnobudowlanych i cen czynników produkcji oraz autorka dwóch KNR-ów wydanych przez OWEOB „Promocja”, ekspertyz dotyczących wyceny i rozliczeń robót budowlanych a także publikacji w „Licz i buduj”, współautorka „Vademecum Kosztorysanta” i poradnika „Kosztorysowanie w budownictwie”. Od 1984 roku wykładowca na kursach kosztorysowania robót budowlanych, w latach 1994-1995 trener w UZP.

mgr Paweł Kaczmarski

Kierownik Działu Informatyki w OWEOB „Promocja”, redaktor prowadzący wersje elektroniczne wydawnictw SEKOCENBUD. Zajmuje się zastosowaniem nowoczesnych technologii IT w budownictwie. Odpowiada za powstawanie i rozwój produktów informatycznych oraz baz danych dla budownictwa, w tym programów do kosztorysowania robót budowlanych. Jest współautorem poradnika "Kosztorysowanie w budownictwie", prowadzi szkolenia i warsztaty dla kosztorysantów. Jest jednym z koordynatorów Międzywydziałowego Projektu Interdyscyplinarnego BIM na Politechnice Warszawskiej.

ZAPEWNIAMY:

Pracę na firmowych laptopach z wgranym programem do kosztorysowania, konsultacje z wykładowcą, materiały w wersji papierowej, ciepły lunch i przerwę kawową

KOSZT:

1.600 złotych (zwolnione z VAT) ***

RABAT! 10% zniżki dla 2giej osoby zapisanej na szkolenie z jednej firmy

***Uczestnik, który jest członkiem ŚlOIIB może wystąpić do Izby o dofinansowanie szkolenia na zasadach zamieszczonych na stronie internetowej ŚlOIIB.

ZGŁOSZENIA:

Prosimy o wysłanie wypełnionej karty zgłoszenia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub rejestrować się elektronicznie na naszej stronie www.pzitb.katowice.pl

Uczestnik otrzyma po zakończeniu kursu ZAŚWIADCZENIE
oraz OFERTĘ SPECJALNĄ na zakup programu SeKo PRIX/SMART/WKI - 50% od cen regularnych

 

Nasze Stowarzyszenie posiada Zaświadczenie Nr. 1/2008 o wpisie niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego do ewidencji prowadzonej przez Prezydenta Miasta Katowice.

 

Wszelkie zapytania proszę kierować pod numer 32 255 46 65 do Magdaleny Malik.

UWAGA! Członek naszego Stowarzyszenia może zwrócić się o dofinansowanie na wniosku (www.pzitb.katowice.pl)

Zapraszamy do udziału w kursie.

Z poważaniem

Dyrektor OSiR PZITB O/Katowice
/-/mgr inż. Krystyna Styrczula

 

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM KURSU

WARUNKI UCZESTNICTWA

KARTA ZGŁOSZENIA

Rejestracja elektroniczna

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Początek strony