All for Joomla All for Webmasters

Kurs przygotowujący dla inspektorów nadzoru inwestorskiego

POLSKI ZWIĄZEK INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW BUDOWNICTWA ODDZIAŁ KATOWICE
OŚRODEK SZKOLENIA i RZECZOZNAWSTWA
40-026 Katowice, ul. Podgórna 4, pok.11. tel. 32 /255-46-65
Konto bankowe: PKO BP S.A. O/Katowice NR 60 1020 2313 0000 3702 0140 0506
email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DLA INSPEKTORÓW
NADZORU INWESTORSKIEGO

 

Kurs przeznaczony jest dla inżynierów budownictwa posiadających uprawnienia budowlane i doświadczenie jako uczestnika procesu budowlanego.

Celem kursu jest przekazanie wiedzy osobom ubiegającym się o funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego, z zakresu obowiązków polegających na podejmowaniu czynności prawnych, nadzoru nad zgodnością realizacji inwestycji z projektem budowlanym, pozwoleniem na budowę, przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej.

 

KURS WEEKENDOWY   -   23 godziny szkolenia

TERMIN SZKOLENIA:

20.03.2020 - 22.03. 2020
(piątek, sobota, niedziela)

 

MIEJSCE SZKOLENIA :

KATOWICE  ul. Podgórna 4  DOM TECHNIKA NOT  [ Sala K ]

WYKŁADOWCY :

 

mgr inż. Małgorzata Mazur

Absolwentka Wydziału Budownictwa Politechniki  Śląskiej, studia podyplomowe z zakresu budownictwa na terenach pogórniczych, mykologii budowlanej oraz administracji i zarządzania na Wydziale Prawa US. Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno -budowlanej do wykonawstwa i projektowania b.o. Ponad 35 doświadczenia  w zawodzie, zarówno w wykonawstwie jak i projektowaniu.  Ponad 10 lat doświadczenia w szkoleniach z zakresu budownictwa i prawa budowlanego dla różnych instytucji  na terenie całej Polski.

mgr inż. Maciej Rokiel

Absolwent Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Przynależy do Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych oraz Polskiego Stowarzyszenia Mykologów Budownictwa. Rzeczoznawca budowlany.  Od kilkunastu lat jest związany z branżą chemii budowlanej. Jest autorem wielu publikacji technicznych.  Na łamach prasy fachowej publikuje artykuły dotyczące nowoczesnych technologii i poprawnych rozwiązań technologiczno­‑materiałowych hydroizolacji balkonów, tarasów, pomieszczeń mokrych i basenów. Zajmuje się również zagadnieniami związanymi z kompleksową renowacją starych, zawilgoconych i zasolonych budynków oraz kosztorysowaniem nowych technologii.

ZAPEWNIAMY:

Materiały, ciepły lunch i przerwę kawową

KOSZT :

740,00 złotych (zwolnione z VAT)

Uczestnik, który jest członkiem ŚlOIIB może wystąpić do Izby o dofinansowanie szkolenia na zasadach zamieszczonych na stronie internetowej ŚlOIIB.

ZGŁOSZENIA:

Prosimy o wysłanie wypełnionej karty zgłoszenia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub rejestrować się elektronicznie na naszej stronie www.pzitb.katowice.pl

ZAŚWIADCZENIE:

 

 

Uczestnik kursu otrzyma po zakończeniu kursu ZAŚWIADCZENIE

Nasze Stowarzyszenie posiada Zaświadczenie Nr 1/2008 o wpisie niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego do ewidencji prowadzonej przez Prezydenta Miasta Katowice.

 

Wszelkie zapytania proszę kierować pod numer 32 255 46 65 do Magdaleny Malik.

Program kursu oraz warunki uczestnictwa znajdują się na www.pzitb.katowice.pl

UWAGA! Członek naszego Stowarzyszenia może zwrócić się o dofinansowanie na wniosku (www.pzitb.katowice.pl)

 

Zapraszamy do udziału w kursie.

Z poważaniem

Dyrektor OSiR PZITB O/Katowice
/-/mgr inż. Krystyna Styrczula

 

 

PROGRAM KURSU

WARUNKI UCZESTNICTWA

KARTA ZGŁOSZENIA

Rejestracja elektroniczna

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Początek strony