All for Joomla All for Webmasters

Szkolenie pokonkursowe Nowoczesny Inżynier 2021

 

Szkolenie pokonkursowe Nowoczesny Inżynier 2021

Duża nowelizacja ustawy Prawo budowlane w pytaniach i odpowiedziach

 

 

 

Koleżanki i Koledzy,

Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zaprasza członków Śląskiej OIIB i Opolskiej OIIB na spotkanie szkoleniowe w formie wideokonferencji z autorką pytań do konkursu „Nowoczesny Inżynier 2021” radcą prawnym Edytą Uramowską. Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia 2021 r. w godzinach 16.00 – 19.00, na platformie Cisco Webex. Celem szkolenia jest przybliżenie jego uczestnikom pytań konkursowych i odpowiedzi, dotyczących istotnych zmian w ustawie Prawo budowlane, wprowadzonych dużą nowelizacją, obowiązującą od 19 września 2020 roku.

Chcemy umożliwić Państwu dyskusję i zadawanie pytań, dlatego informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń, z wyjątkiem uczestników konkursu „Nowoczesny Inżynier 2021”, którzy mają pierwszeństwo udziału w spotkaniu.

Prosimy o zgłoszenie swojego udziału na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20 kwietnia 2021 r.

W odpowiedzi dostaną Państwo link z dostępem do szkolenia.

 

Serdecznie zapraszamy,

Józef Kluska
Zastępca Przewodniczącego Rady ŚlOIIB

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Początek strony