All for Joomla All for Webmasters

Spotkanie z ekspertem organizowane przez Placówkę Terenową ŚlOIIB w Gliwicach odbyło się 25 stycznia 2021 r.

W dniu 25 stycznia 2021 r. o godzinie 17:00 odbyło się pierwsze szkolenie w ramach wznowionego przez Placówkę Terenową ŚlOIIB w Gliwicach cyklu popołudniowych spotkań szkoleniowych pod wspólnym tytułem „Spotkanie z ekspertem”. Spotkanie odbyło się w formie wideokonferencji na platformie Cisco Webex.

W spotkaniu uczestniczyło liczne grono członków Izby z obszaru działania Placówki Terenowej ŚlOIIB w Gliwicach.

Podczas pierwszego spotkania Tomasz Radziewski przedstawił uczestnikom temat „Istotne i nieistotne odstąpienie od zatwierdzonego projektu budowlanego – nowe regulacje, czyli duże zmiany od 19 września 2020 roku”. Tak jak w trakcie spotkań odbywających się przed pandemią w trybie stacjonarnym, uczestniczący w szkoleniu mogli nie tylko wysłuchać wykładu prowadzącego, ale również brać udział w dyskusji i zadawać pytania.

Z przyjemnością informujemy, że planowane są kolejne spotkania w ramach cyklu „Spotkanie z ekspertem” – serdecznie zapraszamy na następne szkolenie organizowane przez Placówkę Terenową ŚlOIIB w Gliwicach już 22 lutego 2021 r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Szczegółowe informacje są już dostępne na stronie internetowej oraz Facebooku ŚlOIIB.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Początek strony