All for Joomla All for Webmasters

25 września - Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa na Śląsku. Zapraszamy do udziału

Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa - Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu to ogólnopolska akcja Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, która odbędzie się 25 września 2021. W tym dniu (sobota) w wyznaczonych punktach na terenie całego kraju odbędą się konsultacje z inżynierami budownictwa, którzy będą udzielać informacji i odpowiadać na pytania inwestorów, właścicieli i użytkowników obiektów.

Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa oczywiście także przyłącza się do akcji i zaprasza do odwiedzania wybranych punktów konsultacyjnych na terenie Śląska. Głównym celem, który przyświeca akcji jest merytoryczne wsparcie, pomoc indywidualnym inwestorom – właścicielom domów jednorodzinnych, przedstawicielom wspólnot mieszkaniowych, a także przybliżenie społeczeństwu zawodu inżyniera budownictwa jako zawodu zaufania publicznego.

W ramach akcji, 25 września, w godzinach od 9:00 do 16:00, każdy zainteresowany będzie mógł zgłosić się do wybranego punktu konsultacyjnego w swojej okolicy, w którym inżynierowie budownictwa, tworzący Zespoły Konsultacyjne ŚlOIIB, będą udzielać bezpłatnych porad dotyczących m.in. procedur związanych z budową, przebudową i remontem domu, wyboru kierownika budowy, materiałów i technologii, jakie zostaną wykorzystane.

Patronat honorowy nad akcją objęło Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.

Wykaz punktów konsultacyjnych ŚlOIIB podczas Dnia Otwartego Inżynierów Budownictwa:

 • Siedziba ŚlOIIB
  Adama 1B, 40-467 Katowice
  sala 207,208,209
 • Placówka Terenowa ŚlOIIB Bielsko - Biała, budynek NOT
  3 Maja 10, 43-300 Bielsko-Biała (pokój 12,14,17)
 • Placówka Terenowa ŚlOIIB Częstochowa , budynek NOT
  Kopernika 16/18, 42-217 Częstochowa, sala 15
 • Placówka Terenowa ŚlOIIB Gliwice
  Politechnika Śląska Wydział Budownictwa
  Akademicka 5, 44-100 Gliwice
  pokój 133
 • Punkt Informacyjny w Rybniku
  Jankowicka 23/25, 44-200 Rybnik

duża sala szkoleniowa

Informujemy,  że jeśli ze względu na obostrzenia związane z pandemią nie będą możliwe bezpośrednie spotkania w punktach konsultacyjnych, zorganizowane zostaną porady telefoniczne. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji, z wyprzedzeniem zostanie opublikowany komunikat na stronie internetowej Izby. Wszystkie informacje o Dniu Otwartym Inżyniera Budownictwa dostępne są na stronie internetowej Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa https://www.piib.org.pl/

Zachęcamy do udziału i już dziś warto zaznaczyć datę 25 września w kalendarzu! Do zobaczenia!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Początek strony