All for Joomla All for Webmasters

Regionalny Dzień Inżyniera Budownictwa

Z okazji Dnia Inżyniera Budownictwa Placówka Terenowa z Katowic i Bielsku-Białej zorganizowały w dniu 03.10.2015 roku w Katowicach Regionalny Dzień Inżyniera Budownictwa.

W obchodach udział wzięli członkowie ŚlOIIB z Obwodów Katowic i  Bielsko-Biała.    

Spotkanie rozpoczęło się zwiedzaniem nowej siedziby ŚlOIIB przy ul. Adama 1b, która została wyremontowana i dostosowana do aktualnych potrzeb.

image

Przewodniczący Zespołu ds. Remontu- Andrzej Nowak ogólnie omówił zakres remontu, przyjęte zmiany, nowoczesne rozwiązania. Pod względem architektonicznym roboty koordynował architekt Tadeusz Kostoń.

W drugiej części spotkania prawnicy obsługujący naszą Izbę, mecenas Dominik Adamczyk i mecenas  Karol Urban przeprowadzili szkolenie seminaryjne w którym poruszano dwa tematy: informacje odnośnie ubezpieczeń OC- zagadnienia podstawowe i praktyczne oraz umowy o roboty budowlane i umowy o dzieło. Tematy cieszyły się dużym zainteresowaniem zadawano pytania i była dyskusja.

image

image

Szkolenie poprzedzone zostało prezentacją techniczną firmy ZPUE Włoszczowa

W ostatniej trzeciej części uczestnicy udali się do Zajazdu „Pod Lipami” na spotkanie koleżeńskie, wspólny posiłek i kuluarowe dyskusje. Spotkanie uświetniła część artystyczna sponsorowana przez firmę ZPUE.

 Recital piosenek Anny German  wykonała Beata Deutschman przy akompaniamencie Ewy Zug.

W Regionalnym Dniu Inżyniera Budownictwa wzięli udział zaproszeni goście- przedstawiciele władz budowlanych i samorządowych.

Opiekun PT Katowice
Andrzej Nowak

Opiekun PT Bielsko-Biała
Józef Kluska

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Początek strony